Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 3.5