Series
Ratings
114
Win or LoseRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
- 그녀가 죽였다Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0