Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0