Series
Ratings
26
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0