Titles you rated
Bring It OnRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5