Series
Ratings
76
BloodRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 3.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0