Movies
Ratings
448
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5