Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5