Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5