Movies
Ratings
438
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5