Series
Ratings
19
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Strongest Tank's Labyrinth RaidsRated ★ 1.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 1.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0