Movies
Ratings
488
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 1.0
Jenny, JunoRated ★ 1.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.5
Steal My HeartRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
HitchRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0