Titles you rated
I Killed My MotherRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 1.0
He Was CoolRated ★ 1.0- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5
Like for LikesRated ★ 1.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 0.5