Movies
Ratings
192
Summer WarsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
You Call It PassionRated ★ 2.0
Self/lessRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 0.5
The Scarlet LetterRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
ChawRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0