Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5