Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0