Titles you rated
Reborn RichRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hensuki: Are You Willing to Fall in Love With a Pervert, As Long As She's a Cutie?Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0