Titles you rated
Bleak NightRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0