Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Tropic ThunderRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5