Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0