Series
Ratings
20
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0