Movies
Ratings
46
WarcraftRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0