Movies
Ratings
320
TenetRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0