Series
Ratings
19
The Princess's ManRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0