Series
Ratings
140
Brush Up LifeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
The Home EditRated ★ 3.5- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 3.5
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5