Movies
Ratings
256
ArrivalRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0