Movies
Ratings
713
BedevilledRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 0.5
The BatmanRated ★ 0.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 1.0
Death on the NileRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5