Titles you rated
MarionetteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
SisterRated ★ 2.0
Bad Boys for LifeRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Going VerticalRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 4.0
Killed My WifeRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5