Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0