Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 4.0
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0