Titles you rated
The TuxedoRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Our School E.TRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.0
A Dangerous MethodRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 1.0