Movies
Ratings
140
SpyRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
Born into BrothelsRated ★ 4.0- Quo VadisRated ★ 3.5
ZeitgeistRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
City of GodRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0