Series
Ratings
15
Dead to MeRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 3.0
What/IfRated ★ 1.0
YouRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Woman of DignityRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0