Movies
Ratings
688
The Twilight SamuraiRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0