Movies
Ratings
668
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Welcome Home BabyRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
IncantationRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
SmileRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
GreenhouseRated ★ 4.0