Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.5