Series
Ratings
99
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
Rain or ShineRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Scum's WishRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.5