Movies
Ratings
212
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 5: CoexistenceRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 4.0