Movies
Ratings
173
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0