Titles you rated
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.5