Titles you rated
GhostbustersRated ★ 3.5
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The Deep Blue SeaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Arizona DreamRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0