Series
Ratings
52- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
RomeRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5