Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0