Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 0.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 2.0
SplinterRated ★ 4.0
The Lazarus EffectRated ★ 3.0
Deep RisingRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0