Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Hard FeelingsRated ★ 1.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.5
The BabysitterRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
MidoriRated ★ 2.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0