Movies
Ratings
213
DogvilleRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
My Week with MarilynRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0