Movies
Ratings
378
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
The Meryl Streep ProjectRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0