Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0