Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Marine 5: BattlegroundRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5