Titles you rated
Double IndemnityRated ★ 4.0
The Lost WeekendRated ★ 3.5
KluteRated ★ 3.5
They Shoot Horses, Don't They?Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The ConformistRated ★ 3.0
Ed WoodRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
LeonRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0